KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847349

nr 1684 7349

Gottfrid Olson, Signerad, bylandskap. Olja på duk, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 56x65

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 mars 2025
kl 20:42:36

27/2 09:45:09 1      100 kr
3/3 20:37:36 2      Vinnande bud